Harmonogram dyżurów specjalistów w Poradni BON UKSW w okresie wakacyjnym

Z inicjatywy Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, dr hab. Anny Fidelus, prof. ucz. oraz Uczelnianego Koordynatora ds. Dostępności na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w czasie przerwy wakacyjnej zostały zorganizowane konsultacje specjalistów w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością.

Dlaczego to ważne?

Organizacja dyżurów psychologicznych w okresie wakacyjnym ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ciągłości wsparcia psychologicznego dla studentów. Okres wakacyjny, mimo że jest czasem odpoczynku, może być także okresem wzmożonego stresu i niepokoju dla wielu studentów, którzy mogą mierzyć się z różnymi wyzwaniami, zarówno osobistymi, jak i akademickimi. Dostępność wsparcia psychologicznego w tym czasie może pomóc w:

Redukcji stresu i niepokoju: wakacje mogą przynieść dodatkowe stresy związane z planami na przyszłość, nauką do egzaminów poprawkowych, czy problemami osobistymi.

Wsparciu w sytuacjach kryzysowych: studenci mogą potrzebować natychmiastowej pomocy w trudnych sytuacjach życiowych.

Harmonogram dyżurów specjalistów:

Psycholog – dr hab. Dariusz Pater będzie przyjmował na konsultacje w terminach:

• 15 lipca od 9:00 do 11:00;
  • 1 sierpnia od 9:00 do 11:00.

Asystent dydaktyczny – mgr Monika Nowosielska będzie przyjmowała na konsultacje w terminach:

• 22 lipca, godz. 9:00 – 15:00;
  • 24 lipca, godz. 9:00 – 15:00;
  • 6 września, godz. 9:00 – 15:00;
  • 23 września, godz. 9:00 – 15:00.

Dyżury odbywać się będą w pokoju nr 018, budynek 23 na Kampusie Wóycickiego.

08 lipca 2024