Nowy psycholog w zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej BON UKSW

Z radością informujemy, że do zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej działającej przy Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami UKSW dołączyła nowa specjalistka – Marta Kulesza. Inicjatywa ta jest efektem współpracy między Prorektor ds. studenckich i kształcenia, prof. Anny Fidelus, a Uczelnianym Koordynatorem ds. Dostępności Michałem Stańczukiem

Marta Kulesza to doświadczony psycholog, psychoterapeuta integracyjny, trener i coach. Ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Eichstaett-Ingolstadt (Niemcy), specjalizując się w neuropsychologii. Jest również absolwentką 4-letnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Od 2007 roku Marta Kulesza pracuje jako psychoterapeuta indywidualny i grupowy w Stowarzyszeniu Karan w Warszawie, gdzie zdobyła bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Dodatkowo oferuje psychoterapię indywidualną w języku niemieckim.

Zachęcamy studentów UKSW do skorzystania z porad psychologicznych i wsparcia terapeutycznego oferowanego przez Martę Kuleszę. To doskonała okazja do rozmowy ze specjalistą, który może pomóc w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, wyzwaniami życiowymi i stresem związanym z życiem akademickim.

W październiku Marta Kulesza będzie miała dwa dyżury:

• 15 października, godz. 9:00-11:00, pokój 016
  • 29 października, godz. 9:00-11:00, pokój 016