Wydłużone godziny pracy BON

Z inicjatywy Prorektor ds. Kształcenia, dr hab. Anny Fidelus, prof. ucz., oraz Uczelnianego Koordynatora ds. Dostępności, Michała Stańczuka, Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnością (BON) UKSW będzie przyjmować orzeczenia oraz zaświadczenia lekarskie w wydłużonym czasie pracy przez 6 dni w tygodniu.

Okres wydłużonej pracy BON od 23 września do 26 października 2024 r.

• Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
  • Sobota: 10.00 – 14.00

Znaczenie dostępności Biura ds. Osób Niepełnosprawnych dla studentów UKSW

UKSW przywiązuje ogromną wagę do dostępności swoich usług dla studentów z niepełnosprawnością. Umożliwienie łatwego dostępu do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością, zwłaszcza w rozszerzonych godzinach pracy, jest kluczowe dla zapewnienia, że wszyscy studenci mogą skorzystać z niezbędnego wsparcia i zasobów. Wydłużenie godzin pracy BON ma na celu lepsze dostosowanie się do potrzeb studentów, umożliwiając im złożenie orzeczeń oraz zaświadczeń lekarskich w dogodnym dla nich czasie.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wydłużonych godzin pracy BON UKSW.

18 lipca 2024