Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Drodzy Studenci ,

Z wielką radością informujemy, że na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie została powołana do życia Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Inicjatywa ta jest wynikiem zaangażowania Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia, dr hab. Anny Fidelus, prof. ucz.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna jest miejscem, gdzie studenci z niepełnosprawnością, jak również pracownicy naszej uczelni, mogą uzyskać wsparcie i pomoc w wielu obszarach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki, abyście mogli rozwijać swoje umiejętności, osiągać sukcesy akademickie oraz czuć się komfortowo na naszym Uniwersytecie.

W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

• Indywidualne konsultacje psychologiczne – zapewniamy profesjonalne wsparcie emocjonalne, pomoc w radzeniu sobie ze stresem, trudnościami w uczeniu się oraz wszelkimi innymi wyzwaniami, z którymi mogą się Państwo spotykać.
  • Konsultacje pedagogiczne – nasi doświadczeni pedagodzy pomogą w opracowaniu efektywnych strategii uczenia się, organizacji czasu oraz dostosowaniu metodyki nauczania do indywidualnych potrzeb.

Chcemy podkreślić, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna jest dostępna dla wszystkich studentów i pracowników UKSW, którzy potrzebują wsparcia w związku z niepełnosprawnością. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które są bezpłatne i realizowane w trosce o Państwa dobro i sukces akademicki.

Zapraszamy do odwiedzenia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Koordynatorem poradni jest mgr Michał Stańczuk.

05 lipca 2023